Tania księgowość twojej firmy z biurem rachunkowym Znany Księgowy.

0
1035

Warto jest rozpocząć współpracę z portalem Znany Księgowy ponieważ jesteśmy firmą, która zyskała zaufanie zarówno klientów indywidualnych jak i biur rachunkowych. Jak to zrobiliśmy? Odpowiedź jest prosta. Wieloletnia ciężka praca oraz sumienna obsługa przedsiębiorców. Wybierając nasze biuro oszczędzasz czas. Nie tracisz czasu na sprawy związane z rachunkowością firmy. Nasza firma dobrze rozumie potrzeby i oczekiwania klientów, które związane są z brakiem czasu oraz zmienną sytuacją na rynku. Biuro rozliczeniowe Znany Księgowy istnieje na rynku od 2002 r. Biuro prowadzone jest przez sumiennych specjalistów z zakresu rachunkowości. Biuro księguje firmy o różnym profilu działalności oraz formie prawnej. Naszym celem jest budowa długotrwałych relacji z klientami opartych na zaufaniu – z chęcią przekazujemy swoje doświadczenie i nabytą wiedzę naszym partnerom biznesowym, wspieramy was w rozwiązywaniu wyzwań w biznesie. Wiemy jak istotne są sprawy finansowe, które zleca nam klient, dlatego dokładamy wielu starań, aby nasze usługi księgowe cechowały się wysoką jakością, ale również korzystnymi cenami. Naszą zdobytą wiedzę i profesjonalizm zawdzięczamy w dużej mierze bogatemu doświadczeniu jakie nabyliśmy pełniąc odpowiedzialne funkcje w dziedzinie finansów oraz rachunkowości przedsiębiorstw m.in. głównego księgowego, dyrektora finansowego i przeprowadzając badania sprawozdań finansowych.

Obsługa księgowa firm. Sprawdź naszą ofertę.

Wspólnie ustalamy cenę konkretnych za usługi księgowe, na przykład w postaci ryczałtu. Jesteśmy niewielką firmą rodzinną. Działalność biura rozliczeniowego polega na obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej firm działających na rynku. Nasza oferta to usługi księgowe z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów oraz rozchodów, prowadzenie ewidencji zakupu i sprzedaży dla potrzeb podatku vat, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie środków trwałych i wyposażenia, sporządzanie deklaracji podatkowych cit,pit,vat, sporządzanie zeznań rocznych, przygotowanie obowiązkowych sprawozdań finansowych gus, monitoring należności i zobowiązań. Zajmujemy się prowadzeniem całej księgowości w ramach działalności przedsiębiorcy. Wymagamy od siebie bardzo dużo, ponieważ wiemy, że tylko w taki sposób możemy zagwarantować klientom poczucie bezpieczeństwa i spokoju w prowadzeniu działalności. Dla osób, rozpoczynających prowadzenie działalności oferujemy darmową pomoc związaną z formalnościami przy jej otwieraniu. Zadzwoń do nas lub napisz, nie odstawiaj tej decyzji. Jeżeli już tutaj jesteś i czytasz ten artykuł to znaczy, że poszukujesz pomocy w księgowości. My wiemy jak rozwijać twój biznes pod kątem księgowym. Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe w atrakcyjnych cenach. Sprawdź tutaj –  www.znany-ksiegowy.pl . Zleć prowadzenie pracy papierkowej naszemu zespołowi a samemu zajmij się obsługą klientów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.